SME
Streda, 8. február, 2023 | Meniny má Zoja

Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch

Nielen palmy, pláže a slnko vás čakajú v Karibiku, ale aj relax v top hoteloch.

Kto okúsil potvrdí, že dovolenka v Karibiku má svoje jedinečné čaro. More tu má najkrajšiu farbu na svete a pláže majú osobitý punc exotiky, luxusu a dokonalosti.

Ak to chcete posúdiť na základe vlastnej skúsenosti, naplánujte si exotickú dovolenku v Karibiku v jednom zo špičkových hotelov. Tieto patria medzi tie najlepšie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Grand Bahia Principe Bavaro 5*, Dominikánska republika

Grand Bahia Principe Bavaro 5*, Dominikánska republika Grand Bahia Principe Bavaro 5*, Dominikánska republika (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Hotel nájdete priamo na krásnej pláži Playa Arena Gorda. Je ideálny pre milovníkov golfu, známe golfové ihrisko je vzdialené iba 5 minút chôdze. V cene all inclusive zájazdov je bohatá ponuka športov a aktivít, vrátane úvodnej hodiny potápania a boogie boards.

Rodiny s deťmi ocenia špeciálne vybavenie, detský bazén alebo zábavný miniklub. Viac o hotely nájdete tu.

Royalton Bavaro Resort & Spa 5*, Dominikánska republika

Royalton Bavaro Resort & Spa 5*, Dominikánska republika Royalton Bavaro Resort & Spa 5*, Dominikánska republika (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Pláž Bavaro sa nachádza v regióne Punta Cana, na mieste, kde sa Atlantik stretáva s Karibským morom. Túto krásnu širokú pláž lemujú palmy a pod hladinou sa v pokojných vodách ukrýva dlhý koralový útes. Blízko hotela sa nachádza obchodná dedinka Palma Real, ktorá je známa regionálnym umením a remeslami.

Hotel ponúka hosťom výnimočné gurmánske zážitky v špičkových reštauráciách. Nechýba napríklad talianska reštaurácia, brazílska, ázijská alebo gurmánska s osobným šéfkuchárom. Viac o hotely nájdete tu.

Majestic Colonial Punta Cana Resort 2*, Dominikánska republika

Hotel sa nachádza na známej pláži Bavaro v regióne Punta Cana. Objavíte tu niekoľko km dlhý pás úžasnej piesočnej pláže, ktorý je považovaný za najkrajší kút Karibiku. Pláž je rušná a lemovaná palmami, ideálna pre rôzne aktivity vrátane potápania.

Breathless Punta Cana Resort & Spa - Erwachsenenhotel 5*, Dominikánska republika

Breathless Punta Cana Resort & Spa - Erwachsenenhotel 5*, Dominikánska republika Breathless Punta Cana Resort & Spa - Erwachsenenhotel 5*, Dominikánska republika (zdroj: dovolenka.sme.sk)
 • Oblasť: Punta Cana
 • Cena: od 1405 €
 • Doprava: letecky z Viedne
 • Dĺžka pobytu: 8 - 14 dní (7 - 12 nocí)
 • Overiť cenu a termíny >>

Tento unikátny hotelový komplex je určený iba pre dospelých hostí. Ponúka výnimočný štýl a nádherné prostredie tropickej záhrady. Objavíte tu romantickú a pokojnú atmosféru, skvelé wellness služby a zaujímavé športové aktivity. Hotel tiež organizuje zábavu a večerný program. Viac o hoteli nájdete tu.

Ocean Vista Azul by H10 5*, Kuba

Ocean Vista Azul by H10 5*, Kuba Ocean Vista Azul by H10 5*, Kuba (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Hotel sa nachádza na severnom pobreží Atlantiku, v oblasti Varadero. Samotné centrum mesta je vzdialené iba 5 km a letisko vo Varadero iba 12 km. Skvelá piesočná pláž je súčasťou hotelového areálu v ktorom si môžete naplno vychutnať kulinárske špeciality, relaxačné a športové aktivity alebo wellness a spa služby.

Hotel poskytuje zázemie aj pre rodiny s deťmi. K dispozícii je aj detský bazén a miniklub pre deti. Viac o hoteli nájdete tu.

Ocean Varadero El Patriarca by H10 5*, Kuba

Ocean Varadero El Patriarca by H10 5*, Kuba Ocean Varadero El Patriarca by H10 5*, Kuba (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Hotel sa nachádza neďaleko mesta Varadero, priamo na piesočnej pláži. Je obklopený krásnou exotickou záhradou a poskytuje zázemie pre skvelú rodinnú dovolenku. Pre dospelých sú k dispozícii bary aj diskotéka, ktoré obohacujú hotelovú výbavu reštaurácií. Avšak nechýba ani divadlo a večerná show, lekárska služba a detské kluby. Viac o hoteli nájdete tu.

Royalton Hicacos 5*, Kuba

Royalton Hicacos  5*, Kuba Royalton Hicacos  5*, Kuba (zdroj: dovolenka.sme.sk)
 • Oblasť: Varadero
 • Cena: od 1585 €
 • Doprava: letecky z Viedne
 • Dĺžka pobytu: 8 dní (7 nocí)
 • Overiť cenu a termíny >>

Tento luxusný hotelový rezort v oblasti Varadero je určený iba pre dospelých. Objavíte tu príjemnú atmosféru a bohatú ponuku možností zábavy, športu a aktivít. Podľa vlastných preferencií si môžete vychutnávať oddych a relax, alebo podniknúť dobrodružné výlety a expedície za prírodnými pokladmi v okolí. Viac o hoteli nájdete tu.

Ocean Maya Royale by H10 5*, Mexiko

Ocean Maya Royale by H10 5*, Mexiko Ocean Maya Royale by H10 5*, Mexiko (zdroj: dovolenka.sme.sk)
 • Oblasť: Riviera Maya
 • Cena: od 1209 €
 • Doprava: letecky z Viedne
 • Dĺžka pobytu: 8 - 9 dní (7 - 8 nocí)
 • Overiť cenu a termíny >>

Tento príjemný hotelový komplex leží priamo na pláži Playa Punta Bete a je určený iba pre dospelých hostí. Bohaté vybavenie hotela a široká ponuka športov a aktivít sú prísľubom pre skvelú dovolenku, či už plnú romantiky a oddychu alebo športu a dobrodružstva. Viac o hotely nájdete tu.

Iberostar Paraiso Del Mar 4*, Mexiko

Iberostar Paraiso Del Mar 4*, Mexiko Iberostar Paraiso Del Mar 4*, Mexiko (zdroj: dovolenka.sme.sk)
 • Oblasť: Polostrov Yucatán
 • Cena: od 1264 €
 • Doprava: letecky z Viedne
 • Dĺžka pobytu: 8 dní (7 nocí)
 • Overiť cenu a termíny >>

Ideálnu rodinnú dovolenku môžete stráviť v tomto luxusnom hotelovom komplexe priamo na pláži Playa Paraiso. Zaujímavé prostredie umocňuje pôsobivý koloniálny štýl, bohaté vybavenie hotela vrátane golfového ihriska, cukrárne a detského kina. Viac o hoteli nájdete tu.

Luxury Bahia Principe Sian Ka´ an - Erwachsenenhotel 5*, Mexiko

Luxury Bahia Principe Sian Ka´ an - Erwachsenenhotel 5*, Mexiko Luxury Bahia Principe Sian Ka´ an - Erwachsenenhotel 5*, Mexiko (zdroj: dovolenka.sme.sk)
 • Oblasť: Cancún
 • Cena: od 1292 €
 • Doprava: letecky z Viedne
 • Dĺžka pobytu: 8 - 9 dní (7 - 8 nocí)
 • Overiť cenu a termíny >>

Tento hotel určený iba pre dospelých je ideálny pre skvelú romantickú dovolenku. Pýchou hotela je krásne priestranné ubytovanie a prvotriedne služby. Samozrejmosťou je luxus, ktorý na vás dýchne na každom kroku. Miestna piesková pláž s krásnym koralovým útesom je vzdialená 1,5 km od hotela, avšak hotel poskytuje kyvadlovú dopravu niekoľko krát denne. Viac o hoteli nájdete tu.

Barcelo Maya Tropical 5*, Mexiko

Barcelo Maya Tropical 5*, Mexiko Barcelo Maya Tropical 5*, Mexiko (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Hotel sa nachádza priamo na dlhej piesočnej pláži s impozantným koralovým útesom. Je ideálny pre rodinnú dovolenku s deťmi, ktoré sa môžu zabávať v detskom klube s animáciami alebo v teen klube s rôznymi hrami. Pýchou hotelového komplexu je bohatá ponuka športov a delfinárium. Viac o hoteli nájdete tu.

El Dorado Royale A Gourmet Inclusive Resort 5*, Mexiko

El Dorado Royale A Gourmet Inclusive Resort 5*, Mexiko El Dorado Royale A Gourmet Inclusive Resort 5*, Mexiko (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Skvelé zázemie pre rôzne spoznávacie výlety ponúka tento hotel situovaný priamo na súkromnej pláži, neďaleko známeho letoviska Playa del Carmen. V dostupnom okolí hotela je viacero turistických atrakcií, určite sa oplatí vidieť napríklad Botanickú záhradu Dr. Alfreda Barrera Marina, jednu z najväčších v Mexiku.

Avšak dostatok príležitostí na zábavu, relax a šport nájdete aj priamo v hotelovom komplexe. Pýchou hotela je aj klub zdravia, masáže alebo sauna. Viac o hoteli nájdete tu.

Grand Bahia Principe Jamaica 5*, Jamajka

Grand Bahia Principe Jamaica 5*, Jamajka Grand Bahia Principe Jamaica 5*, Jamajka (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Tento hotel ležiaci priamo na piesočnej pláži je ideálny pre rodinnú dovolenku s menšími deťmi. Okrem detských bazénov a zábavných klubov je k dispozícii aj opatrovanie detí. Pre dospelých hotel organizuje denné animácie a večernú zábavu. Viac o hoteli nájdete tu.

Luxury Bahia Principe Runaway Bay 5*, Jamajka

Luxury Bahia Principe Runaway Bay 5*, Jamajka Luxury Bahia Principe Runaway Bay 5*, Jamajka (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Úžasnú dovolenku pre dvoch si možno užiť v tomto krásnom hoteli priamo na piesočnej pláži. Je určený iba pre dospelých a jeho pýchou je exkluzívna bufetová reštaurácia, služby komorníka a večerná zábava. Okrem športových a wellness aktivít hotel organizuje denné animácie a diskotéky. Viac o hoteli nájdete tu.

Hyatt Ziva Rose Hall 5*, Jamajka

Hyatt Ziva Rose Hall  5*, Jamajka Hyatt Ziva Rose Hall  5*, Jamajka (zdroj: dovolenka.sme.sk)

Tento pôsobivý hotelový komplex ponúka pre vašu skvelú dovolenku elegantné apartmány a autentické gastronomické zážitky. Hotel organizuje rôznorodú zábavu a nechýbajú regionálne zamerané aktivity.

Súčasťou hotelovej ponuky je bohatá paleta športov na pláži a vo vode, kúpeľné centrum, neďaleké golfové ihrisko a plážový komorník. Viac o hoteli nájdete tu.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu