Vlaky z Poľska budú meškať

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských ...

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských železníc Nowy Sacz – Tarnów prebiehajú výlukové práce. Rýchliky do cieľových staníc budú výrazne meškať.


Cestovný poriadok R 380 od 15. novembra do 18. novembra 2005


Stróže : odchod o 3:46

Jaslo : 04:55 –05:15

Rzeszów: 07:08 – 07.20

Tarnów : 08:15 – 08:17

Bochnia: 08.48 – 08.49

Článok pokračuje pod video reklamou

Kraków Plaszów: 09.20 – 09.23

Kraków Gl.: príchod o 09:30 ( meškanie 234 minút)


Cestovný poriadok R 381 od 14./15. novembra do 17./18. novembra 2005


Tarnów : príchod a odchod nezmenené podľa CP

Rzeszów: 00:34 – 00:49

Jaslo: 02:24 – 02:34

Stróže: 03:43 – 03:45

Nowy Sacz: 04:23 – 04:25

Stary Sacz: 04:32 – 04:42

Rytro: 04:42 – 04:42

Piwniczna Zdrój: 04:51 – 04:52

Muszyna: 05:39 – 05:42

Plaveč: príchod o 06:02 ( meškanie 187 minút)


PhDr. Miloš Čikovský

Riaditeľ odboru komunikácie

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.


Najčítanejšie na SME Cestovanie


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  7. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Uvažujete nad solárnymi kolektormi? Získajte príspevok až 1750 €
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila
  4. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  5. Noc architektúry 2018
  6. V súťaži Záhrada, Park a Detail roka uspeli absolventi SPU
  7. Mieru spracovania odpadu zvyšujú automatizované linky
  8. Talent - vzdelanie - úspech
  9. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  10. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 27 338
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 19 324
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 13 782
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 8 148
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 287
  6. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 3 865
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 3 833
  8. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 3 639
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 3 335
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 080