SME
Pondelok, 27. september, 2021 | Meniny má CypriánKrížovkyKrížovky

Vlaky z Poľska budú meškať

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských ...

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských železníc Nowy Sacz – Tarnów prebiehajú výlukové práce. Rýchliky do cieľových staníc budú výrazne meškať.


Cestovný poriadok R 380 od 15. novembra do 18. novembra 2005


Stróže : odchod o 3:46

Jaslo : 04:55 –05:15

Rzeszów: 07:08 – 07.20

Tarnów : 08:15 – 08:17

Bochnia: 08.48 – 08.49

Skryť Vypnúť reklamu

Kraków Plaszów: 09.20 – 09.23

Kraków Gl.: príchod o 09:30 ( meškanie 234 minút)


Cestovný poriadok R 381 od 14./15. novembra do 17./18. novembra 2005


Tarnów : príchod a odchod nezmenené podľa CP

Rzeszów: 00:34 – 00:49

Jaslo: 02:24 – 02:34

Stróže: 03:43 – 03:45

Nowy Sacz: 04:23 – 04:25

Stary Sacz: 04:32 – 04:42

Rytro: 04:42 – 04:42

Piwniczna Zdrój: 04:51 – 04:52

Muszyna: 05:39 – 05:42

Plaveč: príchod o 06:02 ( meškanie 187 minút)


PhDr. Miloš Čikovský

Riaditeľ odboru komunikácie

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.


Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Cestovanie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
  2. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
  3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
  4. Mladí slovenskí filmári zvíťazili na festivale v Barcelone
  5. Od legendárneho trhoviska po hanbu Bratislavy. Ako sa menilo Trnavské mýto?
  6. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
  7. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
  8. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
  9. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
  10. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
  1. Mladí slovenskí filmári zvíťazili na festivale v Barcelone
  2. Orange pokračuje v systematickej podpore digitálneho vzdelávania
  3. Zahlasujte za ďalší klimatický projekt s podporou dm
  4. Vydajte sa po stopách kvalitnej kávy
  5. Orange má najkvalitnejšiu mobilnú sieť na Slovensku i v Európe
  6. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  7. "Vzrušenie, nadšenie a radosť" tvrdí DJ Milan Lieskovský
  8. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
  9. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
  10. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 7 075
  2. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 6 422
  3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 6 259
  4. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 5 044
  5. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 4 959
  6. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 4 182
  7. Trnavské mýto: Od centrálneho trhoviska ku kongresovej sále 4 071
  8. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 3 450
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 213
  10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 652
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Pavel Dvořák: Sú Číňania šťastnejší?
  2. Vladimír Benčík: Vietnam – viete že sa na vietnamskom trhu dá kúpiť láska i šťastie?
  3. Lubo Repka: Zakladajúce štáty USA – Massachusetts
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 16. - Kto objavil Antarktídu - Bransfield, Bellingshausen alebo Palmer?
  5. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne
  6. Alžbeta Szomolaiová: Zo Stratenej na Havraniu skalu
  7. Blanka Ulaherová: Sobota v údolí Wachau - od Richarda Levie srdce až po šnicľu v žemli
  8. Martin Majzlan: Kirgizsko - Z konského sedla až po pláže Issyk-Kul
  1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 799
  2. Ján Buocik: Obchvat a nová diaľnica D4/R7 ako dobrá správa? Skôr zlý vtip! Najmä pre Bratislavčanov. 12 869
  3. Marcel Burkert: Šokujúce slová Dr. Urbánka, ktorý 20 rokov pracoval pre fy ako Pfizer, Johnson a iné. 8 469
  4. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 6 404
  5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 643
  6. Janka Bittó Cigániková: Čo sa to preboha deje v Izraeli? Prestali vakcíny fungovať? 5 152
  7. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 4 938
  8. Peter Chudý: Šesť spôsobov na odstránenie čestného policajta alebo ako to bolo za prezidentovania Tibora Gašpara a likvidačné metódy prehnitého systému dnes. 4 453
  1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
  2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
  3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
  4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
  5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
  6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
  7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
  8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
Skryť Zatvoriť reklamu