SME
Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Vlaky z Poľska budú meškať

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských ...

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských železníc Nowy Sacz – Tarnów prebiehajú výlukové práce. Rýchliky do cieľových staníc budú výrazne meškať.


Cestovný poriadok R 380 od 15. novembra do 18. novembra 2005


Stróže : odchod o 3:46

Jaslo : 04:55 –05:15

Rzeszów: 07:08 – 07.20

Tarnów : 08:15 – 08:17

Bochnia: 08.48 – 08.49

Skryť Vypnúť reklamu

Kraków Plaszów: 09.20 – 09.23

Kraków Gl.: príchod o 09:30 ( meškanie 234 minút)


Cestovný poriadok R 381 od 14./15. novembra do 17./18. novembra 2005


Tarnów : príchod a odchod nezmenené podľa CP

Rzeszów: 00:34 – 00:49

Jaslo: 02:24 – 02:34

Stróže: 03:43 – 03:45

Nowy Sacz: 04:23 – 04:25

Stary Sacz: 04:32 – 04:42

Rytro: 04:42 – 04:42

Piwniczna Zdrój: 04:51 – 04:52

Muszyna: 05:39 – 05:42

Plaveč: príchod o 06:02 ( meškanie 187 minút)


PhDr. Miloš Čikovský

Riaditeľ odboru komunikácie

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.


Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Cestovanie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 38 037
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 26 127
  3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 18 958
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 791
  5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 15 298
  6. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 14 578
  7. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 088
  8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 536
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 147
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 863
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu