Vlaky z Poľska budú meškať

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských ...

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských železníc Nowy Sacz – Tarnów prebiehajú výlukové práce. Rýchliky do cieľových staníc budú výrazne meškať.


Cestovný poriadok R 380 od 15. novembra do 18. novembra 2005


Stróže : odchod o 3:46

Jaslo : 04:55 –05:15

Rzeszów: 07:08 – 07.20

Tarnów : 08:15 – 08:17

Bochnia: 08.48 – 08.49

Kraków Plaszów: 09.20 – 09.23

Kraków Gl.: príchod o 09:30 ( meškanie 234 minút)


Cestovný poriadok R 381 od 14./15. novembra do 17./18. novembra 2005


Tarnów : príchod a odchod nezmenené podľa CP

Rzeszów: 00:34 – 00:49

Jaslo: 02:24 – 02:34

Stróže: 03:43 – 03:45

Nowy Sacz: 04:23 – 04:25

Stary Sacz: 04:32 – 04:42

Rytro: 04:42 – 04:42

Piwniczna Zdrój: 04:51 – 04:52

Muszyna: 05:39 – 05:42

Plaveč: príchod o 06:02 ( meškanie 187 minút)


PhDr. Miloš Čikovský

Riaditeľ odboru komunikácie

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.


Najčítanejšie na SME Cestovanie


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  3. Od septembra opäť po starom
  4. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  5. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  6. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  7. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  8. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. 10 vecí, ktoré môžete dostať od zdravotnej poisťovne zadarmo
  3. Úspech na Majstrovstvách sveta v Quadrathlone
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  5. Od septembra opäť po starom
  6. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš?
  7. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  8. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  9. Business Smartphones Connected to Public Wi-Fi Can Be in Danger
  10. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 992
  2. Od septembra opäť po starom 5 933
  3. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd 4 701
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom? 3 117
  5. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 1 839
  6. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 732
  7. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 202
  8. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš? 1 121
  9. Ako sme jazdili v socializme 1 091
  10. Leto nekončí! 1 033