SME
Štvrtok, 6. október, 2022 | Meniny má Natália

National Geopraphic: Najkrajšia cestovateľská fotografia môže byť aj zo Slovenska

Do aktuálneho ročníka súťaže o najlepšiu cestovateľskú fotografiu časopisu National Geographic sa do 27. mája môžu prihlásiť aj fotografi zo Slovenska.

Kľukaté cesty. Cesta v rokline Dades v Maroku sa vinie množstvom serpentín. (Zdroj: © Angiolo Manetti/National Geographic Travel Photographer of the Year Contest)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Ak sa vám podarilo urobiť výnimočnú cestovateľskú fotografiu, skúste šťastie a prihláste sa do fotografickej súťaže prestížneho zemepisného časopisu National Geographic

Súťaž je otvorená pre autorov z celého sveta v troch kategóriách: Príroda, Ľudia a Mestá. Ponúkame niekoľko z prihlásených záberov do 28. ročníka súťaže časopisu National Geograhic Travel Photographer of the Year (Cestovateľský fotograf roka). 

Ďalšie fotografie si možno pozrieť na oficiálnej stránke National Geographic, prípadne na nej prihlásiť do súťaže svoje najlepšie fotografie. Posledný termín je do 27. mája.

Hlavnou cenou je okrem prestížneho titulu aj sedemdenné fotosafari za polárnymi medveďmi na pobreží Hudsonovho zálivu v kanadskej Manitobe.

Ocenení budú aj autori troch najlepších fotografií v jednotlivých kategóriách. 

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu