Posilnenie železničnej dopravy počas sviatkov

Železničná spoločnosť, a. s., informuje, že počas Vianočných a Novoročných sviatkov posilňuje pravidelnú osobnú dopravu o nasledovné vlakové spoje:



Dňa 23.12.2003 (utorok) a 31.12.2003 (streda)
-----------------------------------------------
* R 1505 "Šarišan" z Bratislavy hl. st. (odchod 12.50 h) cez Žilinu do Prešova (príchod 19.04 h);
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* R 1503 "Lomnica" z Bratislavy hl. st. (odchod 14.21 h) do Popradu - Tatier (príchod 19.12 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

Dňa 28.12.2003 (nedeľa) a 6.1.2004 (utorok)
--------------------------------------------
* R 1502 "Lomnica" z Popradu - Tatier (odchod 13.10 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 17.49 h);
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1504 "Šarišan" z Prešova (odchod 15.48 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 21.50 h);
* Zr 1900 z Humenného (odchod 17.20 h) do Košíc (príchod 19.17 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* Zr 1730 "Nitran" z Nitry (odchod 17.54 h) cez Leopoldov do Bratislavy hl. st. (príchod 19.44 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);
* Zr 1731 "Nitran z Bratislavy hl. st. (odchod 20.34 h) cez Leopoldov (odchod 21.41 h) do Nitry (príchod 22.19 h);

Dňa 1.1.2004 (štvrtok) a 4.1.2004 (nedeľa)
------------------------------------------
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);

Dňa 2.1.2004 (piatok) a 5.1.2004 (pondelok)
-------------------------------------------
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

ZSSK, a. s., upozorňuje cestujúcich, že okrem posilnenia dopravy, v čase Vianočných sviatkov dôjde v niektorých dňoch k obmedzeniu dopravy, napr.:

* Ex 500 "Kriváň" Košice (odchod 17.45 h) - Bratislava hl. st. (príchod 22.37 h) nepôjde 24. až 27. a 31.12.;
* Ex 501 "Kriváň" Bratislava hl. st. (odchod 5.45 h) - Košice (príchod 10.37 h) nepôjde 25. až 28.12. a 1.1.

Bližšie informácie poskytnú pracovníci Železničnej spoločnosti, a. s., na príslušných železničných staniciach.

Najčítanejšie na SME Cestovanie


Inzercia - Tlačové správy


  1. Zľava 3000 € na 3-izbové byty v Jarabinkách
  2. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  3. Aký vplyv by mal konflikt v Kórei na vaše investície?
  4. Atraktívnejšie učenie vďaka digitálnym technológiám
  5. JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy!
  6. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  7. Rastie nám pokrivená generácia?
  8. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  9. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  10. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  1. Exkurzia odborárov a absolventov SvF STU v Bratislave 2017
  2. Zvolen: Zvolenčania myslia na zabezpečenie svojich domovov
  3. Detské zúbky sú veda
  4. Atraktívnejšie učenie vďaka digitálnym technológiám
  5. Aký vplyv by mal konflikt v Kórei na vaše investície?
  6. Zľava 3000 € na 3-izbové byty v Jarabinkách
  7. JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy!
  8. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
  9. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  10. Rastie nám pokrivená generácia?
  1. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 10 685
  2. Rastie nám pokrivená generácia? 5 132
  3. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 2 848
  4. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 2 348
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 1 582
  6. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 286
  7. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji 1 062
  8. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 902
  9. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 817
  10. JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy! 748