SME
Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Posilnenie železničnej dopravy počas sviatkov

Železničná spoločnosť, a. s., informuje, že počas Vianočných a Novoročných sviatkov posilňuje pravidelnú osobnú dopravu o nasledovné vlakové spoje:



Dňa 23.12.2003 (utorok) a 31.12.2003 (streda)
-----------------------------------------------
* R 1505 "Šarišan" z Bratislavy hl. st. (odchod 12.50 h) cez Žilinu do Prešova (príchod 19.04 h);
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* R 1503 "Lomnica" z Bratislavy hl. st. (odchod 14.21 h) do Popradu - Tatier (príchod 19.12 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

Dňa 28.12.2003 (nedeľa) a 6.1.2004 (utorok)
--------------------------------------------
* R 1502 "Lomnica" z Popradu - Tatier (odchod 13.10 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 17.49 h);
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1504 "Šarišan" z Prešova (odchod 15.48 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 21.50 h);
* Zr 1900 z Humenného (odchod 17.20 h) do Košíc (príchod 19.17 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* Zr 1730 "Nitran" z Nitry (odchod 17.54 h) cez Leopoldov do Bratislavy hl. st. (príchod 19.44 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);
* Zr 1731 "Nitran z Bratislavy hl. st. (odchod 20.34 h) cez Leopoldov (odchod 21.41 h) do Nitry (príchod 22.19 h);

Dňa 1.1.2004 (štvrtok) a 4.1.2004 (nedeľa)
------------------------------------------
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);

Dňa 2.1.2004 (piatok) a 5.1.2004 (pondelok)
-------------------------------------------
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

ZSSK, a. s., upozorňuje cestujúcich, že okrem posilnenia dopravy, v čase Vianočných sviatkov dôjde v niektorých dňoch k obmedzeniu dopravy, napr.:

* Ex 500 "Kriváň" Košice (odchod 17.45 h) - Bratislava hl. st. (príchod 22.37 h) nepôjde 24. až 27. a 31.12.;
* Ex 501 "Kriváň" Bratislava hl. st. (odchod 5.45 h) - Košice (príchod 10.37 h) nepôjde 25. až 28.12. a 1.1.

Bližšie informácie poskytnú pracovníci Železničnej spoločnosti, a. s., na príslušných železničných staniciach.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Cestovanie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  2. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  3. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  4. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  7. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  8. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  9. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  10. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 899
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 008
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 435
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 014
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 417
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 537
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 666
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 656
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 545
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 9 972
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu