SME
Nedeľa, 24. október, 2021 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Posilnenie železničnej dopravy počas sviatkov

Železničná spoločnosť, a. s., informuje, že počas Vianočných a Novoročných sviatkov posilňuje pravidelnú osobnú dopravu o nasledovné vlakové spoje:



Dňa 23.12.2003 (utorok) a 31.12.2003 (streda)
-----------------------------------------------
* R 1505 "Šarišan" z Bratislavy hl. st. (odchod 12.50 h) cez Žilinu do Prešova (príchod 19.04 h);
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* R 1503 "Lomnica" z Bratislavy hl. st. (odchod 14.21 h) do Popradu - Tatier (príchod 19.12 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

Dňa 28.12.2003 (nedeľa) a 6.1.2004 (utorok)
--------------------------------------------
* R 1502 "Lomnica" z Popradu - Tatier (odchod 13.10 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 17.49 h);
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1504 "Šarišan" z Prešova (odchod 15.48 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 21.50 h);
* Zr 1900 z Humenného (odchod 17.20 h) do Košíc (príchod 19.17 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* Zr 1730 "Nitran" z Nitry (odchod 17.54 h) cez Leopoldov do Bratislavy hl. st. (príchod 19.44 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);
* Zr 1731 "Nitran z Bratislavy hl. st. (odchod 20.34 h) cez Leopoldov (odchod 21.41 h) do Nitry (príchod 22.19 h);

Dňa 1.1.2004 (štvrtok) a 4.1.2004 (nedeľa)
------------------------------------------
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);

Dňa 2.1.2004 (piatok) a 5.1.2004 (pondelok)
-------------------------------------------
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

ZSSK, a. s., upozorňuje cestujúcich, že okrem posilnenia dopravy, v čase Vianočných sviatkov dôjde v niektorých dňoch k obmedzeniu dopravy, napr.:

* Ex 500 "Kriváň" Košice (odchod 17.45 h) - Bratislava hl. st. (príchod 22.37 h) nepôjde 24. až 27. a 31.12.;
* Ex 501 "Kriváň" Bratislava hl. st. (odchod 5.45 h) - Košice (príchod 10.37 h) nepôjde 25. až 28.12. a 1.1.

Bližšie informácie poskytnú pracovníci Železničnej spoločnosti, a. s., na príslušných železničných staniciach.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Cestovanie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
  2. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
  3. Darujte úsmev dvakrát pre šťastie mnohých rodín
  4. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
  5. Vyberte sa s nami za strašidlami. Žiadny strach, bude to zábava
  6. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom
  7. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato
  8. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor
  9. Tiguan eHybrid: bežné problémy plug-in hybridov sa ho netýkajú
  10. Nechajte kryptomeny na Fumbi
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Zánovné vozidlá na slovenskom trhu za rok zdraželi až o 15 %
  3. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
  4. Darujte úsmev dvakrát pre šťastie mnohých rodín
  5. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
  6. Ako získať nabíjaciu kartu k novému elektromobilu?
  7. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
  8. Vyberte sa s nami za strašidlami. Žiadny strach, bude to zábava
  9. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom
  10. 5. ročník Trhu kože bude po prvý raz aj v Košiciach
  1. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia 14 853
  2. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 6 793
  3. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 6 496
  4. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 6 182
  5. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov 3 508
  6. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 3 440
  7. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 421
  8. Martinus vykupuje čítané knihy, spustil službu Knihovrátok 2 771
  9. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 2 757
  10. Pracoviská zmenila pandémia. Búšiť do klávesnice môžete aj doma 2 365
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Irena Šimuneková: Túlačky okolo Štrbských plies
  2. Pavel Dvořák: Instantná polievka ako SYMBOL LUXUSU?
  3. Peter Krivda Soliwarski: Túlačky LXXXVIII - Zámok Plumlov /CZ/
  4. Pavel Dvořák: Život na Slovensku očami Číňanov
  5. Pavel Dvořák: Sú Číňania šťastnejší?
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 18. - Preteky v lokalizácii južného pólu 1/2 - Dumont d'Urville
  7. Lubo Repka: Zakladajúce štáty USA – Massachusetts
  8. Vladimír Benčík: Vietnam – viete že sa na vietnamskom trhu dá kúpiť láska i šťastie?
  1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 484
  2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 15 149
  3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 10 472
  4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 263
  5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 5 693
  6. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 4 728
  7. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 560
  8. Stanislav Martinčko: Prečo chudoba v R. Sobote mávala prázdnymi čapicami ??? 4 205
  1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
  2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
  3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
  4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
  5. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
  6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
  7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
  8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
Skryť Zatvoriť reklamu