SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Posilnenie železničnej dopravy počas sviatkov

Železničná spoločnosť, a. s., informuje, že počas Vianočných a Novoročných sviatkov posilňuje pravidelnú osobnú dopravu o nasledovné vlakové spoje:



Dňa 23.12.2003 (utorok) a 31.12.2003 (streda)
-----------------------------------------------
* R 1505 "Šarišan" z Bratislavy hl. st. (odchod 12.50 h) cez Žilinu do Prešova (príchod 19.04 h);
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* R 1503 "Lomnica" z Bratislavy hl. st. (odchod 14.21 h) do Popradu - Tatier (príchod 19.12 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

Dňa 28.12.2003 (nedeľa) a 6.1.2004 (utorok)
--------------------------------------------
* R 1502 "Lomnica" z Popradu - Tatier (odchod 13.10 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 17.49 h);
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1504 "Šarišan" z Prešova (odchod 15.48 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 21.50 h);
* Zr 1900 z Humenného (odchod 17.20 h) do Košíc (príchod 19.17 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* Zr 1730 "Nitran" z Nitry (odchod 17.54 h) cez Leopoldov do Bratislavy hl. st. (príchod 19.44 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);
* Zr 1731 "Nitran z Bratislavy hl. st. (odchod 20.34 h) cez Leopoldov (odchod 21.41 h) do Nitry (príchod 22.19 h);

Dňa 1.1.2004 (štvrtok) a 4.1.2004 (nedeľa)
------------------------------------------
* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);
* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);
* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);

Dňa 2.1.2004 (piatok) a 5.1.2004 (pondelok)
-------------------------------------------
* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);
* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);
* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

ZSSK, a. s., upozorňuje cestujúcich, že okrem posilnenia dopravy, v čase Vianočných sviatkov dôjde v niektorých dňoch k obmedzeniu dopravy, napr.:

* Ex 500 "Kriváň" Košice (odchod 17.45 h) - Bratislava hl. st. (príchod 22.37 h) nepôjde 24. až 27. a 31.12.;
* Ex 501 "Kriváň" Bratislava hl. st. (odchod 5.45 h) - Košice (príchod 10.37 h) nepôjde 25. až 28.12. a 1.1.

Bližšie informácie poskytnú pracovníci Železničnej spoločnosti, a. s., na príslušných železničných staniciach.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Cestovanie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 945
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 26 679
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 309
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 206
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 759
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 691
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 404
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 374
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 294
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 158
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu